Doplňkové penzijní spoření

Řeknete nám, kolik chcete spořit, a my vám bleskově spočítáme, kolik budete mít na důchod našetřeno. Navíc zíkáte srovnání všech penzijních fondů na trhu včetně zhodnocení.

Porovnat penzijní spoření

Proč právě s námi?

  • Modelace penzijního spoření včetně zhodnocení
  • Srovnání všech penzijních fondů
  • Porovnání starého a nového "penzijka"

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte, kolik chcete spořit.
  2. Vypočítáme vám zhodnocení vašeho spoření za celou dobu jeho trvání.
  3. Srovnáme vám všechny fondy a jejich parametry.
Porovnat penzijní spoření
Jsme největší srovnávač na trhu

Jen v roce 2017 jsme klientům sjednali 19 tisíc smluv na penzijní spoření. Na všech našich penzijních smlouvách klienti spoří více než 1,7 miliardy každý rok.

Celkově jsme zobrazili dva miliony výpočtů v 16 produktových oblastech. Jsme největší srovnavač v Česku.

Proč je dobré mít doplňkové penzijní spoření

Chcete využít státní příspěvky na penzijní spoření a zjistit, kolik naspoříte na důchod? Máte staré penzijní připojištění a zajímá vás, jestli se vám vyplatí přechod na nové doplňkové penzijní spoření? U nás najdete odpovědi! Zadáte nám jen základní údaje a vyberete výši úspory, která dává smysl. Ihned uvidíte, kolik budete mít na smlouvě při odchodu do důchodu zhruba naspořeno, a z jakých fondů můžete vybírat. Přehledně vám srovnáme zhodnocení všech fondů na trhu.

Srovnáváme penzijní fondy těchto společností

Kdo jsme

Unikátní srovnávač finančních produktů rozšiřuje nabídku největší české finančněporadenské společnosti Partners o možnost online sjednání cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění a dalších produktů. Tam, kde legislativa možnost online sjednání neumožňuje, vás srovnávač propojí s proškoleným a certifikovaným finančním poradcem z vašeho regionu, který vám pomůže s výběrem produktů a jejich optimálním nastavením. Při realizaci projektu se spojily aktivity společnosti Partners media, která provozuje portál Peníze.cz, a finančněporadenské společnosti Partners Financial Services. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit adrese usetri@penize.cz.