Máte těžkou práci? Pojistěte se!

V práci se vám kvůli úrazu může život ve vteřině změnit. My vám za dvě minuty připravíme cenové srovnání životních pojistek napříč českým trhem. Především ale poradíme, jak pojištění správně nastavit.

Porovnat životní pojištění

Proč právě s námi?

  • Výpočet přímo dle kalkulaček každé pojišťovny
  • Doporučená připojištění pro vaše povolání
  • Největší srovnávač v České republice

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte základní údaje.
  2. Ihned online připravíme srovnání a doporučíme nastavení pojistky přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Porovnat životní pojištění
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali více než 37 000 životních pojistek.

Dva miliony výpočtů a 16 produktových oblastí. Jsme největší srovnávač v Česku. Díky napojení na produktové kalkulačky bank, pojišťoven i investičních společností přinášíme spolehlivé propočty cen.

Proč je dobré mít životní pojištění

Berete si hypotéku a říkáte si, že by bylo dobré se k tomu i pojistit? Rádi jezdíte na kole a kvalitní pojistka vám přijde vhod? Zajímá vás, jak by vlastně měla taková pojistka pro vás i vaše děti vypadat? S tím vším vám můžeme pomoci.

Jednoduše si vyberete životní situaci, kterou právě řešíte, řeknete nám o sobě pár údajů, abychom pojistku mohli dobře napočítat, a pak už máte k dipozici doporučené nastavení pojistky a ceny za takovou smlouvu u pojišťoven napříč českým trhem. Nemusíte nikam chodit, s nikým se bavit.

Diskrétně, rychle a spolehlivě.

Porovnáváme nabídku těchto pojišťoven

Kdo jsme

Unikátní srovnávač finančních produktů rozšiřuje nabídku největší české finančněporadenské společnosti Partners o možnost online sjednání cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění a dalších produktů. Tam, kde legislativa možnost online sjednání neumožňuje, vás srovnávač propojí s proškoleným a certifikovaným finančním poradcem z vašeho regionu, který vám pomůže s výběrem produktů a jejich optimálním nastavením. Při realizaci projektu se spojily aktivity společnosti Partners media, která provozuje portál Peníze.cz, a finančněporadenské společnosti Partners Financial Services. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit adrese usetri@penize.cz.